OPINIE PACJENTÓW

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania jest bardzo kompetentną osobą, bardzo polecam korzystanie z jej usług. Dieta nie jest skomplikowana, a za to skuteczna. Miła i fachowa obsługa

 

Katarzyna K. / 2016-01-26

bardzo dobry

opinia z serwisu

Przede wszystkim otwartość i zrozumienie. Bardzo profesjonalne podejście - po pierwszej rozmowie wiedziałem, że mam przed sobą profesjonalistę. Na kolejnej wizycie tylko się to potwierdziło. Efekty współpracy? Zdecydowanie in + !!! Chociaż to pewnie tylko moje zdanie ;) Pani Ania potrafi z klasą ochrzanić kiedy za bardzo osobie poluzujemy, a to właśnie cenię. Współpracujemy dopiero 3 miesiące, ale wiem, że ta współpraca będzie trwała dłużej. Polecam wizytę każdemu, kto ma dosyć samowolki i zdecydował się na pomoc SPECJALISTY.

 

Wojtek / 2016-01-25

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania jest bardzo kompetentną osobą, zna się na leczeniu żywieniowym, potrafi ułożyć prawidłowo zbilansowaną dietę nawet przy kilku nakładających się chorobach przewlekłych, które wymagają odpowiedniego żywienia. Pokazała mi, że nawet przy bardzo restrykcyjnej diecie posiłki mogą być smaczne, kolorowe, wcale nie muszą być "jałową papką". Dodatkowo, Pani Ania jest przesympatyczna, interesuje się swoimi pacjentami, doradza nie tylko w kwestiach stricte żywieniowych, ale także informuje o nowych badaniach czy metodach leczenia danej choroby. Szczerze polecam!

 

Małgosia P. / 2016-01-24

bardzo dobry

opinia z serwisu

Serdecznie polecam! Od półtora roku korzystamy z pomocy pani Ani i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dieta nie jest skomplikowana, potrawy przepyszne i co najważniejsze można z niej korzystać nawet w najbardziej napiętym grafiku :) Pani Ania to osoba, której można zaufać! Naprawdę polecamy.

 

Gabriela / 2016-01-23

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Anna to profesjonalistka, w najlepszym tego słowa znaczeniu. Dzięki jej wiedzy i fachowej opiece, czuję się zdecydowanie lepiej. Wszystkim serdecznie polecam prywatną praktykę Pani Anny :)

 

Bartosz Bednarczuk / 2016-01-22

bardzo dobry

opinia z serwisu

Przede wszystkim bardzo skuteczny dietetyk, pełen profesjonalizm, smaczne menu, elastyczne godziny przyjęć, przy tym osoba bardzo sympatyczna. Polecam.

 

Elżbieta / 2016-01-22

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, cierpliwie słucha pacjenta, zawsze jest miła i uśmiechnięta, bierze pod uwagę to czego pacjent nie lubi, układa świetnie dopasowane jadłospisy. Polecam serdecznie usługi pani Ani

 

Karolina Noszczyk / 2016-01-20

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania to fachowiec w swojej dziedzinie. Nie tylko jeśli chodzi o odchudzanie. W przypadku mojego syna chodziło nam o zwiększenie masy ciała. Dzięki diecie Pani Ani nam się to udało. Dieta bardzo urozmaicona, układana typowo pod gusty i smaki pacjenta. Przede wszystkim bardzo fajne podejście do pacjenta. Na wizycie w gabinecie człowiek czuje się jakby był u swojego dobrego znajomego.

 

Żaneta / 2016-01-19

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolony. Po trzech miesiącach prawie jedenaście kilogramów mniej. Efekty są widoczne. Dieta jest dobrze dobrana, dania bardzo smaczne. Pani Ania jest osobą bardzo życzliwą i mobilizuje do pracy nad sobą. Polecam i dziękuję :-)

 

Piotr / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona. Smaczne nie skomplikowane posiłki, dobrane do moich osobistych potrzeb. Pani Ania jest sympatyczną osobą, i świetną profesjonalistką. Polecam Panią Anię

 

Nicol / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Anią. Jest świetnym dietetykiem i przemiłą osobą. Przygotowana przez Nią dieta jest dobrze dobrana, dania bardzo smaczne i bardzo obfite. Taka dieta to wielka przyjemność J  Gorąco polecam i dziękuje:)))

 

Renia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Dziękuję Pani Ani za cudownie dobraną dietę, bardzo smaczne i nie skomplikowane dania oraz za profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam odchudzanie z dietetykiem, szczególnie tak dobrym jak Pani Ania.

 

Gabriela / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Słysząc słowo "dietetyk", przed oczami pojawiała mi się starsza pani, która układa rygorystyczną dietę nie przynoszącą efektów. Moje wyobrażenie o dietetyku zmieniło się właśnie u pani Ani, bo to niesamowicie miła kobieta, która zna się na rzeczy. Dieta, która została dla mnie ułożona naprawiła mój zniszczony metabolizm, a waga leci w dół szybciej, niż się spodziewałam. Gorąco polecam, bo dzięki pani Ani mam taką motywacje do zrzucania zbędnych kilogramów, jakiej jeszcze chyba nigdy nie miałam :).

 

Klaudia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zaskoczona skutecznością diety skomponowanej przez Panią Anię. Dania są smaczne i urozmaicone. Żałuję, że nie trafiłam do Niej wcześniej.

 

Mirosława / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Anią:) Stosując się do zaleceń, można schudnąć w dobrym tempie bez efektu jo-jo. Poprawia się waga, zdrowie i samopoczucie :) Skuteczna dieta bez wyrzeczeń:) Jesz i nie tyjesz:) Posiłki pyszne, łatwe i szybkie w przygotowaniu. Produkty dostępne. Taka dieta to wielka przyjemność:) Dziękuję i polecam.

 

Agnieszka / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania jest bardzo profesjonalną, konkretną i sympatyczną osobą. Przygotowana przez nią dieta jest bardzo smaczna a posiłki obfite. Po każdej wizycie otrzymuję nowy jadłospis w którym pojawiają się nowe dania i te zasugerowane przeze mnie. Jest to wszystko bardzo dobre, kolorowe. Wbrew pozorom jedzenia jest bardzo dużo a  kilogramy lecą w dół. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia gabinetu Pani Ani i skorzystania z jej porad dietetycznych.

 

Iwona / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Profesjonalizm, indywidualne podejście a także świetny kontakt z dzieckiem. Za to wszystko cenimy Panią Anię. Widok spadających kilogramów bez głodówki i męczarni jeszcze bardziej mobilizuje do dalszej pracy nad sobą i współpracy z Panią Anią. Dziękujemy ;-)

 

Mama Wiktorka / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo profesjonalne podejście do pacjentów. Dieta indywidualnie dobrana a posiłki są bardzo smaczne. Zdecydowanie polecam Panią Anię.

 

Aleksandra / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Ze współpracy z Panią Anią najbardziej cenię sobie indywidualne podejście do pacjenta co przekłada się na szybkie efekty w utracie kilogramów. Posiłki są syte a przede wszystkim dobre, co rzadko zdarza się przy dietach. Zdecydowanie polecam!

 

Bogusia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Ani. Dieta jest rewelacyjna, nie wymagająca zbyt wielu wyrzeczeń a ponadto dająca spory zastrzyk energii no i oczywiście efekty w zmniejszaniu wagi:) Pani Ania to naprawdę doskonały fachowiec w tej dziedzinie:)

 

Agnieszka / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Aniu -bardzo dziękuję. Wszystkim którzy chcą się lepiej poczuć polecam wizytę u Pani Ani. Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Anią. Serdecznie polecam Jej dietę.

 

Lucyna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Anią. Miałam już okazję korzystać z porad innej pani dietetyk, która niestety zniechęciła mnie do porad dietetycznych. W chwili obecnej mogę powiedzieć, że mam ogromne zaufanie do pani Ani i polecam tę poradnię wszystkim niezdecydowanym. Warto jednak podkreślić, że dieta zajmuje niemało czasu  i w niektórych wypadkach, szczególnie u osób zagonionych zawodowo, jest to niepraktyczne. Dietę zawsze kojarzyłam z głodem i wyrzeczeniami, natomiast ta zaproponowana przez panią Anię jest bardzo smaczna. Dodam jeszcze, że dzięki tej diecie mogłam spróbować produktów, które uważałam za niedobre, a obecnie je uwielbiam :)

 

Dagmara / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnych usług Pani dietetyk. Pani Ania podchodzi indywidualnie do pacjenta. Wizyty odbywają się w bardzo miłej atmosferze, można uzyskać informację na szereg nurtujących pytań, dieta dobierana jest pod pacjenta z uwzględnieniem jego ulubionych smaków. Polecam każdemu taką specjalistkę do spraw żywienia. Pozdrawiam Iwona.

 

Iwona / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z diety, która opracowała mi Pani Ania. Efekty widoczne są już po pierwszych tygodniach. :) Gorąco polecam!!!

 

Małgosia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Z pomocą Pani Ani uczę się prawidłowego zaopatrzenia lodówki, jedzenia o zdrowych porach, przygotowywania posiłków w odpowiednich proporcjach, a utrata wagi jest tylko skutkiem ubocznym. Posiłki są dostosowane stopniem trudności do umiejętności pacjenta, nawet jeśli jesteś gościem w kuchni, to dasz radę. Pani Ania nie stosuje chorych diet eliminacyjnych ani  głodówek, które kończą się mega efektem jo-jo. Uczy jak jeść, żeby organizm nie musiał zbroić się w tłuszcz. Tutaj nauczysz się prawidłowo odżywiać, aż wejdzie ci to w krew. Motto jakie przyświeca mi na tej diecie: "Jedz, bo nie schudniesz!" :) Dodam tylko, że jestem 5 miesięcy na diecie i mam jeszcze sporo kilogramów do zrzucenia.

 

Marzena / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam skorzystanie z usług dietetyk Pani Ani. Wraz z żoną jesteśmy na diecie rodzinnej, która została przygotowana przez Panią Anie. Jest super – efekty widoczne!!! Wraz z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni. Dieta jest przygotowana smacznie pod nasze wspólne gusta kulinarne oraz łatwa do przygotowania dla osób, które prowadzą szybki tryb życia. Jak najbardziej polecamy, profesjonalne i sympatyczne podejście do klienta. Pozdrawiamy serdecznie.

 

Radek / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Witam. Polecam bardzo Panią Anię. Jest świetnym dietetykiem i przemiłą osobę. Będąc na diecie przygotowanej przez Panią Anię bez większych wyrzeczeń, jedząc to co lubię i nie głodując schudłam do wagi którą chciałam uzyskać. Jeszcze raz Polecam Serdecznie!

 

Ania / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Dieta jest przygotowana w profesjonalny sposób a jednocześnie nie jest bardzo drastyczna. Przynosi pożądane efekty. Pani Anna jest bardzo komunikatywna i odpowie na każde, nawet względnie błahe pytanie. Jeśli ktoś zastanawia się nad wizytą u dietetyka, to warto skorzystać z pomocy i wiedzy takiego specjalisty jak pani Ania.

 

Florentyna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania jest bardzo miłą i sympatyczną a przede wszystkim kompetentną osobą. Dieta konstruowana jest w oparciu o rzetelny wywiad z pacjentem, materiały są pięknie wydane. Na wizytach kontrolnych otrzymuje się wsparcie i kolejne wskazówki. Dieta zawiera zróżnicowany zestaw posiłków uwzględniający ulubione dania osoby będącej na diecie, co jest dla mnie ogromnie pozytywnym zaskoczeniem. Polecam Wszystkim wizytę u Pani Ani a sobie życzę większej wytrwałości w stosowaniu się do jej mądrych rad i wskazówek.

 

Ania / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo skuteczna i przyjazna osoba. Nawiązuje dobry kontakt z dziećmi i włącza je do współpracy. Dostarczone materiały ułatwiają dobranie produktów lubianych i jednocześnie właściwych dla dziecka, o tej samej wartości kalorycznej.

 

Maria / Archiwalna