OPINIE PACJENTÓW

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pełny profesjonalizm, życzliwość oraz indywidualne podejście, jeśli ktoś szuka dietetyka na wysokim poziomie zdecydowanie mogę polecić Panią Anię.

 

Olga / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Do poradni Pani dietetyk Anny Jędrusik trafiłam po przestudiowaniu tych opinii, dziś przyszła kolej na wystawienie własnej. Przede wszystkim Pani Anna jest bardzo miłą i sympatyczną, przyjazną i przede wszystkim kompetentną osobą. Chętnie i w przystępny sposób opowiada o tym, w jaki sposób będą przebiegały poszczególne etapy odchudzania. Dieta konstruowania jest w oparciu o rzetelny wywiad z pacjentem, materiały są pięknie wydane, kontakt mailowy i telefoniczny na wysokim poziomie. Na wizytach kontrolnych otrzymuje się wsparcie i kolejne wskazówki. Reszta zależy od siły woli pacjenta ;) Jeśli tylko rzetelnie zastosuje się do zaleceń diety, efekty będą na 100%, nie wolno sobie odpuszczać. Wiem, co piszę, sama jestem tego przykładem. Polecam wizytę u Pani Anny Jędrusik, bo to naprawdę świetny dietetyk!

 

Beata / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo jestem zadowolona z dobranej diety i z współpracy z panią Ania. Widać rezultaty po miesiącu i jest bardzo dobre samopoczucie.

 

Elżbieta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo polecam panią Anię, jest profesjonalistką, bardzo dobrze czuje sie na tej diecie i polecam każdemu.

 

Leszek / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania jest profesjonalistką w każdym calu. Jasno i przejrzyście omawia zasady, których należy przestrzegać, aby zdrowo się odżywiać, zachować odpowiednią sprawność fizyczną, a przez to osiągnąć odpowiednią masę ciała. Dieta dobrana indywidualnie zawiera zróżnicowany zestaw posiłków, w pewnym stopniu uwzględniając również ulubione dania osoby będącej na diecie. Umożliwia to nie tylko chwilowe przejście na dietę, która pozwoli osiągnąć odpowiednią wagę, ale również pozwala na stałe zmienić nawyki żywieniowe nie rezygnując całkowicie z tego co się lubi.

 

Agnieszka / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Dieta ułożona przez Panią Annę Jędrusik jest dopasowana indywidualnie do moich potrzeb. Czuję się wyśmienicie. Mój organizm bardzo dobrze znosi dietę, nie odczuwam głodu. Posiłki są syte i pyszne. Pozbywam się zbędnych kilogramów bez większych wyrzeczeń. Panią Anię cenie za profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie.

 

Małgosia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Zdrowo i smacznie. POLECAM

 

Sylwia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Ze współpracy z Panią Anią najbardziej cenię sobie indywidualne podejście do pacjenta co przekłada się na szybkie efekty w utracie kilogramów. Posiłki są syte a przede wszystkim dobre co rzadko zdarza się przy dietach. Miło, profesjonalnie, ze stuprocentowym zaangażowaniem- POLECAM!!!

 

Aga / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam fachowe podejście Pani Ani do spraw swoich pacjentów. Pani Ania cechuje się dużą fachowością. Jest bardzo kompetentna oraz bardzo sympatyczna. Dieta ustalona przez nią jest smaczna, sycąca a efekty jej stosowania są bardzo zadowalające.

 

Monika / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo polecam Panią Anię. Jest profesjonalistką w tym co robi. Już drugi miesiąc jestem pacjentką Pani Ani i widzę efekty. Świetne samopoczucie oraz coraz mniejsza waga. Dieta, którą otrzymałam jest dietą na, której nie jestem ciągle głodna, nie mam ochoty na podjadanie a co najważniejsze również mój kilkuletni syn zaczyna nabierać zdrowych nawyków żywieniowych  co wcześniej było bardzo trudne. Szczerze polecam!!!! Dziękuję Pani Aniu....

 

Ola / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam panią Anię, ponieważ jest profesjonalną i sympatyczną osobą. Dieta którą ustaliła jest smaczna, obfita i przynosi pożądane efekty. Jestem BARDZO ZADOWOLONA !!!

 

Kamilla / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Zmiana nawyków żywieniowych, zbilansowane posiłki spożywane o odpowiednich porach przyniosły efekty!!! Jem smacznie i zdrowo. Gorąco polecam opiekę dietetyczną Pani Ani.

 

Wiola / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Zdecydowanie polecamy opiekę dietetyczną p. Anny. Zarówno ja, jak i mój syn Paweł jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Diety doskonale zbilansowane, posiłki proste i szybkie do wykonanie, co dla nas nie jest bez znaczenia. Świetny kontakt, doskonała organizacja współpracy.

 

Kasia i Paweł / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam Panią Anię, która można powiedzieć, stała się naszym rodzinnym dietetykiem, doradcą jak jeść racjonalnie i zdrowo. Bo zdrowe jedzenie to przecież nie dieta :) Mam nadzieję, że nauczymy się dzięki Pani Ani zdrowo jeść i już nigdy nie będziemy musieli być na dietach.

 

Aneta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Gorąco polecam tym którzy jeszcze się wahają przed umówieniem się na wizytę. Dzięki Pani Ani lepiej się odżywiam, zmieniłam swoje nawyki, a kilogramy niepozornie same znikają. Z czystą przyjemnością bez żadnych wyrzeczeń tak na prawdę jem zdrowo, smacznie i do syta. POLECAM!!!!!!!!!!!

 

Kasia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania jest bardzo przyjazną kobietą, posiadającą bardzo duża wiedzę w zakresie żywienia i zdrowia. Jestem baaardzo zadowolona z naszej współpracy, wyniki są zadowalające. Wszystkim rozważającym podjęcie współpracy z p. Anią - bardzo polecam! Na koniec jeszcze dodam jedno słowo dla Pani Ani - DZIĘKUJĘ!!!

 

Magda / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Profesjonalizm, życzliwość i ogromne zainteresowanie pacjentem, nie tylko przy wizycie, ale przez cały czas. Dziękuję!

 

Ania / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania pomaga w każdej dziedzinie jeśli chodzi o walkę z wagą. Nie tylko schudnąć, ale także przybrać na wadze. Z takim problemem zgłosiliśmy się z moim synem, który ma sporą niedowagę. Dzięki Pani Ani mój syn w końcu zaczął jeść. Zdrowo jeść. Przy pomiarach na wizycie widać już efekty  nie tylko w tkance tłuszczowej, ale i w mięśniowej. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Mnie również Pani Ania nauczyła zdrowych nawyków żywieniowych za co jestem jej bardzo wdzięczna.

 

Żaneta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!!! Dieta ułożona przez Panią Anię jest indywidualna, zdrowa, a zarazem wyrozumiała i "do życia". Polecam gorąco.

 

Magda / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania jest osobą komunikatywną, kompetentną i co ważne wyrozumiałą. Efekty indywidualnie dopasowanej diety są imponujące.

 

Marcin / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

2gi miesiąc jestem pacjentką Pani Ani i jestem bardzo zadowolona oraz wiążę z opieką Pani Ani duże nadzieje, gdyż dotychczasowe starania odchudzające wiązały się z efektem jo-jo i coraz wyższą wagą. Dieta jest opracowana z uwzględnieniem posiadanych dolegliwości, ilość jedzenia wystarczająca, a nawet w nadmiarze jak dla mnie. Staram się przyzwyczaić do 5ciu posiłków dziennie. Cieszę się, że szczęśliwie trafiłam pod opiekę Pani Ani i może wreszcie moje odchudzanie zakończy sie powodzeniem. Dziękuję Pani Aniu!!!!  

 

Krystyna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Od 2 miesięcy jestem pod opieką pani Ani, dzięki niej dużo w moim życiu się zmieniło, przede wszystkim podejście do odżywiania. Pani Ania zaproponowała mi dietę, która jest przepyszna a co najważniejsze nie chodzę głodna, wręcz przeciwnie nie mam ochoty na podjadanie lub słodycze, których wcześniej nie umiałam wykluczyć z codziennego jadłospisu...a co najważniejsze chudnę...Polecam wizytę u pani Ani bo naprawdę warto.

 

Marta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Od dwóch miesięcy korzystam z porad Pani Ani, wiele się zmieniło, odzyskałam wigor, chęć do życia, nie chce mi się słodyczy ! myślałam, że to jest niemożliwe, a jednak jest możliwe aczkolwiek niewiarygodne w moim wydaniu!!!! Wizyty u Pani Ani są przyjemnością, a teraz kiedy poprawiły się moje wyniki to już w ogóle jestem szczęśliwa. Zrzucam wreszcie kilogramy, nie szkodzi Pani Aniu, że powoli, ja jestem zadowolona bardzo i czuje się świetnie. Jestem przekonana, że dalsza terapia dokona cudów. Zresztą już pytają mnie młodsze kobiety "co ja robię , że tak wyglądam !" uśmiecham się tylko... Pani Aniu cieszę się, że Panią poznałam, jest Pani super !!!

 

Joanna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania to profesjonalistka w każdym calu. Dieta którą mi zaproponowała spowodowała nie tylko spadek wagi ale także dobre samopoczucie i lepsza kondycję. Polecam wizytę u mojego dietetyka p. Ani Jędrusik - ona jest najlepsza.

 

Agnieszka / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Po tych kilku miesiącach pod opieką Pani Ani mogę z czystym sumieniem polecić ją jako fachowca w swojej dziedzinie. Udało mi się nie tylko zrzucić kilka kilogramów, ale odzyskałam energię i siły witalne. Wiem, że jem zdrowo, bo czuję się świetnie i z pewnością ta dieta, a właściwie, jak mówi Pani Ania, styl życia już ze mną zostaną.

 

Izabell / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam, skutki oszałamiające, dopiero teraz jem smacznie i chudnę.

 

Bernadeta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Wizyta w gabinecie Pani Ani miała duży wpływ na moje życie. Odchudzam się odkąd pamiętam, a dopiero tu widzę dobre skutki i mam nadzieję na utrzymanie efektów. Posiłki w diecie są smaczne, obfite i zdrowe, a ich przygotowanie nieskomplikowane. Poza tym niezmiernie dużo daje rozmowa na temat zwyczajów żywieniowych, trybu życia, przyzwyczajeń. Można się na tej podstawie zastanowić i wyeliminować to, co szkodzi w zdrowym życiu - w bardzo szerokim znaczeniu. Dziękuje, Pani Aniu i polecam, polecam, polecam - wszystkim, którzy chcą zrobić coś dobrego dla siebie.

 

Ania / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Szczerze polecam!!! Spotkanie z Panią Anią i ustalony przez Nią indywidualny program żywieniowy pozwolił mi zgubić zbędne kilogramy, zyskać więcej energii, a co najważniejsze odzyskać radość życia. W cztery miesiące od pierwszego spotkania jestem w dobrej formie fizycznej i psychicznej, a poza tym jem smacznie i zdrowo.

 

Teresa / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem, bardzo zadowolona z efektów. Pierwsza dieta w moim życiu na której nie chodzę głodna. Ilość jedzenia oraz jego różnorodność i smak pozwala zapomnieć, że jest się na diecie, a efekty super. Jeżdżę do Pani Ani aż Zabrza gorąco, polecam bo warto

 

Kasia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania jest osobą w pełni profesjonalną. Pierwsza wizyta to dokładny wywiad dotyczący zwyczajów żywieniowych. Dostajemy wówczas informację co musimy ewentualnie wyeliminować, a co w diecie powinno się znaleźć. Opracowane przez panią Anię diety są smaczne i zawierają produkty smaczne i zdrowe. PolecamJ

 

Rafał / Archiwalna