OPINIE PACJENTÓW

bardzo dobry

opinia z serwisu

Zmiana nawyków żywieniowych, zbilansowane posiłki spożywane o odpowiednich porach przyniosły efekty!!! Jem smacznie i zdrowo. Gorąco polecam opiekę dietetyczną Pani Ani.

 

Wiola / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Zdecydowanie polecamy opiekę dietetyczną p. Anny. Zarówno ja, jak i mój syn Paweł jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Diety doskonale zbilansowane, posiłki proste i szybkie do wykonanie, co dla nas nie jest bez znaczenia. Świetny kontakt, doskonała organizacja współpracy.

 

Kasia i Paweł / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam Panią Anię, która można powiedzieć, stała się naszym rodzinnym dietetykiem, doradcą jak jeść racjonalnie i zdrowo. Bo zdrowe jedzenie to przecież nie dieta :) Mam nadzieję, że nauczymy się dzięki Pani Ani zdrowo jeść i już nigdy nie będziemy musieli być na dietach.

 

Aneta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Gorąco polecam tym którzy jeszcze się wahają przed umówieniem się na wizytę. Dzięki Pani Ani lepiej się odżywiam, zmieniłam swoje nawyki, a kilogramy niepozornie same znikają. Z czystą przyjemnością bez żadnych wyrzeczeń tak na prawdę jem zdrowo, smacznie i do syta. POLECAM!!!!!!!!!!!

 

Kasia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania jest bardzo przyjazną kobietą, posiadającą bardzo duża wiedzę w zakresie żywienia i zdrowia. Jestem baaardzo zadowolona z naszej współpracy, wyniki są zadowalające. Wszystkim rozważającym podjęcie współpracy z p. Anią - bardzo polecam! Na koniec jeszcze dodam jedno słowo dla Pani Ani - DZIĘKUJĘ!!!

 

Magda / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Profesjonalizm, życzliwość i ogromne zainteresowanie pacjentem, nie tylko przy wizycie, ale przez cały czas. Dziękuję!

 

Ania / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania pomaga w każdej dziedzinie jeśli chodzi o walkę z wagą. Nie tylko schudnąć, ale także przybrać na wadze. Z takim problemem zgłosiliśmy się z moim synem, który ma sporą niedowagę. Dzięki Pani Ani mój syn w końcu zaczął jeść. Zdrowo jeść. Przy pomiarach na wizycie widać już efekty  nie tylko w tkance tłuszczowej, ale i w mięśniowej. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Mnie również Pani Ania nauczyła zdrowych nawyków żywieniowych za co jestem jej bardzo wdzięczna.

 

Żaneta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!!! Dieta ułożona przez Panią Anię jest indywidualna, zdrowa, a zarazem wyrozumiała i "do życia". Polecam gorąco.

 

Magda / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania jest osobą komunikatywną, kompetentną i co ważne wyrozumiałą. Efekty indywidualnie dopasowanej diety są imponujące.

 

Marcin / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

2gi miesiąc jestem pacjentką Pani Ani i jestem bardzo zadowolona oraz wiążę z opieką Pani Ani duże nadzieje, gdyż dotychczasowe starania odchudzające wiązały się z efektem jo-jo i coraz wyższą wagą. Dieta jest opracowana z uwzględnieniem posiadanych dolegliwości, ilość jedzenia wystarczająca, a nawet w nadmiarze jak dla mnie. Staram się przyzwyczaić do 5ciu posiłków dziennie. Cieszę się, że szczęśliwie trafiłam pod opiekę Pani Ani i może wreszcie moje odchudzanie zakończy sie powodzeniem. Dziękuję Pani Aniu!!!!  

 

Krystyna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Od 2 miesięcy jestem pod opieką pani Ani, dzięki niej dużo w moim życiu się zmieniło, przede wszystkim podejście do odżywiania. Pani Ania zaproponowała mi dietę, która jest przepyszna a co najważniejsze nie chodzę głodna, wręcz przeciwnie nie mam ochoty na podjadanie lub słodycze, których wcześniej nie umiałam wykluczyć z codziennego jadłospisu...a co najważniejsze chudnę...Polecam wizytę u pani Ani bo naprawdę warto.

 

Marta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Od dwóch miesięcy korzystam z porad Pani Ani, wiele się zmieniło, odzyskałam wigor, chęć do życia, nie chce mi się słodyczy ! myślałam, że to jest niemożliwe, a jednak jest możliwe aczkolwiek niewiarygodne w moim wydaniu!!!! Wizyty u Pani Ani są przyjemnością, a teraz kiedy poprawiły się moje wyniki to już w ogóle jestem szczęśliwa. Zrzucam wreszcie kilogramy, nie szkodzi Pani Aniu, że powoli, ja jestem zadowolona bardzo i czuje się świetnie. Jestem przekonana, że dalsza terapia dokona cudów. Zresztą już pytają mnie młodsze kobiety "co ja robię , że tak wyglądam !" uśmiecham się tylko... Pani Aniu cieszę się, że Panią poznałam, jest Pani super !!!

 

Joanna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania to profesjonalistka w każdym calu. Dieta którą mi zaproponowała spowodowała nie tylko spadek wagi ale także dobre samopoczucie i lepsza kondycję. Polecam wizytę u mojego dietetyka p. Ani Jędrusik - ona jest najlepsza.

 

Agnieszka / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Po tych kilku miesiącach pod opieką Pani Ani mogę z czystym sumieniem polecić ją jako fachowca w swojej dziedzinie. Udało mi się nie tylko zrzucić kilka kilogramów, ale odzyskałam energię i siły witalne. Wiem, że jem zdrowo, bo czuję się świetnie i z pewnością ta dieta, a właściwie, jak mówi Pani Ania, styl życia już ze mną zostaną.

 

Izabell / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam, skutki oszałamiające, dopiero teraz jem smacznie i chudnę.

 

Bernadeta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Wizyta w gabinecie Pani Ani miała duży wpływ na moje życie. Odchudzam się odkąd pamiętam, a dopiero tu widzę dobre skutki i mam nadzieję na utrzymanie efektów. Posiłki w diecie są smaczne, obfite i zdrowe, a ich przygotowanie nieskomplikowane. Poza tym niezmiernie dużo daje rozmowa na temat zwyczajów żywieniowych, trybu życia, przyzwyczajeń. Można się na tej podstawie zastanowić i wyeliminować to, co szkodzi w zdrowym życiu - w bardzo szerokim znaczeniu. Dziękuje, Pani Aniu i polecam, polecam, polecam - wszystkim, którzy chcą zrobić coś dobrego dla siebie.

 

Ania / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Szczerze polecam!!! Spotkanie z Panią Anią i ustalony przez Nią indywidualny program żywieniowy pozwolił mi zgubić zbędne kilogramy, zyskać więcej energii, a co najważniejsze odzyskać radość życia. W cztery miesiące od pierwszego spotkania jestem w dobrej formie fizycznej i psychicznej, a poza tym jem smacznie i zdrowo.

 

Teresa / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem, bardzo zadowolona z efektów. Pierwsza dieta w moim życiu na której nie chodzę głodna. Ilość jedzenia oraz jego różnorodność i smak pozwala zapomnieć, że jest się na diecie, a efekty super. Jeżdżę do Pani Ani aż Zabrza gorąco, polecam bo warto

 

Kasia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania jest osobą w pełni profesjonalną. Pierwsza wizyta to dokładny wywiad dotyczący zwyczajów żywieniowych. Dostajemy wówczas informację co musimy ewentualnie wyeliminować, a co w diecie powinno się znaleźć. Opracowane przez panią Anię diety są smaczne i zawierają produkty smaczne i zdrowe. PolecamJ

 

Rafał / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona z poradni. Pani Ania jest naprawdę profesjonalistką w pełni znaczeniu tego słowa, umie dostosować dietę do moich upodobań smakowych. Nawet niektóre dania obiadowe jada cała moja rodzinka, natomiast sałatki… ech zawsze za mało ich robię ( synowie bardzo lubią je podjadać, lub sami robią z przepisu )….

 

Olga / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolony z osiąganych efektów. Początek mojej terapii polegał na zlikwidowaniu tkanki tłuszczowej, a następnie budowałem masę mięśniową. Podjąłem decyzję o rozpoczęciu wizyt u pani Ani ponieważ przygotowywałem się do ślubu. Efekty były widoczne bardzo szybko, spodnie szyte na miarę u krawca kilka razy zwężałem:-) Miesiąc przed ślubem zaczęliśmy kombinować z marynarką bo była zbyt mała w miejscach gdzie pojawiły się mięśnie... Mimo niedogodności z szytym garniturem ja byłem w siódmym niebie, a moja żona bardzo dumna. Dziękuję za pomoc w osiągnięciu mojego celu.

 

Patryk / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Profesjonalne podejście, indywidualne traktowanie pacjentów. Jestem bardzo zadowolona z wizyt w gabinecie pani Ani. Korzystamy z porad całą rodziną. Wszyscy otrzymaliśmy indywidualnie dopasowany program i co ważniejsze udało się stworzyć z tego dietę rodzinną. Nie muszę więc gotować dla wszystkich osobno co jest ogromnym ułatwieniem. Posiłki są smaczne, absolutnie nie  przypominające posiłków z katalogu "DIETA". Wyniki badań w ciągu kilku miesięcy stosowania zaleceń pani Ani przerosły oczekiwania nie tylko nasze ale także naszego lekarza prowadzącego. Pan doktor zlecił nam powtórne wykonanie badań na cholesterol i poziom cukru bo nie wierzył że bez tabletek można osiągnąć tak ogromną poprawę:-) Wyniki powtórne były tak samo dobre:-) My nadal stosujemy się do wytycznych, a Państwu gorąco polecamy, naprawdę WARTO!!!

 

Bernadeta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem ogromnie zadowolona z opieki Pani Anny Jędrusik. Potrafi trafić do gustu i doskonale zrozumieć pacjenta, diety są nieskomplikowane a jednocześnie przepyszne, zupełnie niepasujące do typowego rozumienia pojęcia ,,dieta". Całokształt przynosi efekty w zadziwiająco szybkim tempie i wielką satysfakcję. Dzięki Pani nauczyłam się, że za pomocą drobnych zmian można żyć zdrowo, aktywnie i szczęśliwie.

 

Aneta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona zarówno z przebiegu wizyt jak i z osiąganych efektów. Najważniejszą jednak kwestią było zdiagnozowanie Hashimoto o którym nie miałam pojęcia. Pani Ania zleciła mi do wykonania badania a potem po ich interpretacji zasugerowała wizytę u endokrynologa. Jestem teraz pod okiem dwóch specjalistów:-) Tak profesjonalnego i całościowego podejścia do pacjenta nie było mi dane wcześniej poznać. Szczerze polecam.  

 

Kasia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Do skorzystania z diety pani Ani namówił mnie mąż -byłam na różnych dietach ze skutkiem marnym. Jest to pierwsza dieta gdzie spadek na wadze widać po 1 miesiącu jej stosowania, nie jest się głodnym, posiłki wystarczające, zróżnicowane, mam nadzieję, że wytrwam do końca - zaczynam 3 miesiąc jej stosowania. Polecam p. Anię.

 

Aldona / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania to niezwykle sympatyczna osoba, komunikatywna, konkretna, cierpliwie odpowiada na pytania pacjenta, tłumaczy i podtrzymuje na duchu:-)) Polecam Panią Anię jako super dietetyka - warto skorzystać z jej pomocy. Jem zdrowo, zmieniłam swój styl życia i wytrwale dążę do wytyczonego celu. Dzięki Pani Ani wierzę, że wreszcie będę ważyć tyle ile zawsze chciałam:-)  

 

Renata / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania to osoba jaką chciałoby się na co dzień spotykać w służbie zdrowia. Wizyta przebiega w przyjacielskiej atmosferze, informacje są jasno i rzeczowo tłumaczone. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Podsumowując jestem bardzo zadowolona a dodatkowo smacznie i zdrowo jem :)

 

Ania / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Wizyta w gabinecie bardzo mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie :) Spodziewałam się osoby z dyplomatycznym podejściem i sztywną atmosferą a tutaj zaskoczenie: Bardzo sympatyczna Pani :) z bijącym blaskiem i pozytywną energią , oczywiście z profesjonalnym podejściem . Jestem bardzo BARDZO zadowolona z efektów naszej współpracy i Żałuję, że wcześniej nie trafiłam pod opiekę Pani ANI.

 

Renata / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, bardzo profesjonalne podejście do trudnego pacjenta jakim jest 11 letnie dziecko. Sposób przekazania wiedzy i zachęcenie do stosowania diety bardzo trafił w Moją córkę. Do tego wyniki przechodzą nasze wszelkie oczekiwania. Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy :-)

 

Mama Edytki / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Miło, sympatycznie i profesjonalnie. Indywidualne podejście jest gwarancją sukcesu. Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam!

 

Danka / Archiwalna