OPINIE PACJENTÓW

bardzo dobry

opinia z serwisu

Najbardziej mi się podoba bieżący instruktaż na temat postępów w diecie, konstruktywna krytyka, jeśli efekty są gorsze od oczekiwanych oraz porady, jak wykorzystać czas w połączeniu z aktywnością fizyczną by uzyskać efekty zadowalające. Polecam :)

 

Agnieszka / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Zdecydowałem się na wizytę u Pani Ani ponieważ od lat borykałem się z problemem zbudowania masy mięśniowej. Spodobało mi się indywidualne podejście i profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony z efektów, które już widać. Polecam serdecznie!!!

 

 

Tomash / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Do poradni Pani dietetyk Ani Jędrusik trafiłam po przestudiowaniu wielu opinii na stronie internetowej pani Ani, dziś przyszła kolej na wystawienie własnej. Przede wszystkim Pani Ania jest bardzo miłą i sympatyczną, przyjazną i nade wszystko kompetentną osobą. Chętnie i w przystępny sposób opowiada o tym, w jaki sposób będą przebiegały poszczególne etapy odchudzania. Dieta konstruowana jest w oparciu o rzetelny wywiad z pacjentem, materiały są pięknie wydane, kontakt mailowy i telefoniczny na wysokim poziomie. Na wizytach kontrolnych otrzymuje się wsparcie i kolejne wskazówki. Reszta zależy od determinacji i zaangażowania pacjenta. Jeśli tylko rzetelnie zastosuje się do zaleceń diety, efekty będą na 100%, nie wolno sobie odpuszczać. Wiem, co piszę, sama jestem tego przykładem. Polecam wizytę u Pani Ani Jędrusik, to naprawdę cudowna osoba i godny polecenia Dietetyk!

 

Renata / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania jest bardzo miłą i sympatyczną a przede wszystkim kompetentną osobą. Dieta konstruowana jest w oparciu o rzetelny wywiad z pacjentem, materiały są pięknie wydane. Na wizytach kontrolnych otrzymuje się wsparcie i kolejne wskazówki. Dieta zawiera zróżnicowany zestaw posiłków uwzględniający ulubione dania osoby będącej na diecie, co jest dla mnie ogromnie pozytywnym zaskoczeniem. Polecam Wszystkim wizytę u Pani Ani.

 

Anna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania jest profesjonalistką w każdym calu. Jasno i przejrzyście omawia zasady, których należy przestrzegać, aby zdrowo się odżywiać, zachować odpowiednią sprawność fizyczną, a przez to osiągnąć odpowiednią masę ciała. Dieta dobrana indywidualnie zawiera zróżnicowany zestaw posiłków, w pewnym stopniu uwzględniając również ulubione dania osoby będącej na diecie. Umożliwia to nie tylko chwilowe przejście na dietę, która pozwoli osiągnąć odpowiednią wagę, ale również pozwala na stałe zmienić nawyki żywieniowe nie rezygnując całkowicie z tego co się lubi.

 

Joanna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Dzięki Pani Ani schudłam 13 kilogramów bez głodówek i bez stresu!!! Profesjonalna w każdym calu, rzetelna, kompetentna z niesamowicie ludzkim podejściem do pacjenta! Oprócz diety (doskonale ułożonej zgodnie z moimi preferencjami kulinarnymi), rad- jak i ile ćwiczyć, otrzymałam ogromne wsparcie psychiczne, dzięki którym po raz pierwszy w życiu dieta nie była dla mnie katorgą i karą! W pewnym momencie stwierdziłam, że Pani Ania wierzy we mnie i moje możliwości bardziej niż ja sama, co spowodowało u mnie ogromny wzrost motywacji. Schudłam, nabrałam dobrych nawyków i co najważniejsze: po zakończeniu diety nie przytyłam nawet o gram (a właściwie udało mi się jeszcze trochę schudnąć)! Szczerze i gorąco polecam!!!!!

 

 

Katarzyna / Archiwalna