OPINIE PACJENTÓW

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona z poradni. Pani Ania jest naprawdę profesjonalistką w pełni znaczeniu tego słowa, umie dostosować dietę do moich upodobań smakowych. Nawet niektóre dania obiadowe jada cała moja rodzinka, natomiast sałatki… ech zawsze za mało ich robię ( synowie bardzo lubią je podjadać, lub sami robią z przepisu )….

 

Olga / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolony z osiąganych efektów. Początek mojej terapii polegał na zlikwidowaniu tkanki tłuszczowej, a następnie budowałem masę mięśniową. Podjąłem decyzję o rozpoczęciu wizyt u pani Ani ponieważ przygotowywałem się do ślubu. Efekty były widoczne bardzo szybko, spodnie szyte na miarę u krawca kilka razy zwężałem:-) Miesiąc przed ślubem zaczęliśmy kombinować z marynarką bo była zbyt mała w miejscach gdzie pojawiły się mięśnie... Mimo niedogodności z szytym garniturem ja byłem w siódmym niebie, a moja żona bardzo dumna. Dziękuję za pomoc w osiągnięciu mojego celu.

 

Patryk / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Profesjonalne podejście, indywidualne traktowanie pacjentów. Jestem bardzo zadowolona z wizyt w gabinecie pani Ani. Korzystamy z porad całą rodziną. Wszyscy otrzymaliśmy indywidualnie dopasowany program i co ważniejsze udało się stworzyć z tego dietę rodzinną. Nie muszę więc gotować dla wszystkich osobno co jest ogromnym ułatwieniem. Posiłki są smaczne, absolutnie nie  przypominające posiłków z katalogu "DIETA". Wyniki badań w ciągu kilku miesięcy stosowania zaleceń pani Ani przerosły oczekiwania nie tylko nasze ale także naszego lekarza prowadzącego. Pan doktor zlecił nam powtórne wykonanie badań na cholesterol i poziom cukru bo nie wierzył że bez tabletek można osiągnąć tak ogromną poprawę:-) Wyniki powtórne były tak samo dobre:-) My nadal stosujemy się do wytycznych, a Państwu gorąco polecamy, naprawdę WARTO!!!

 

Bernadeta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem ogromnie zadowolona z opieki Pani Anny Jędrusik. Potrafi trafić do gustu i doskonale zrozumieć pacjenta, diety są nieskomplikowane a jednocześnie przepyszne, zupełnie niepasujące do typowego rozumienia pojęcia ,,dieta". Całokształt przynosi efekty w zadziwiająco szybkim tempie i wielką satysfakcję. Dzięki Pani nauczyłam się, że za pomocą drobnych zmian można żyć zdrowo, aktywnie i szczęśliwie.

 

Aneta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona zarówno z przebiegu wizyt jak i z osiąganych efektów. Najważniejszą jednak kwestią było zdiagnozowanie Hashimoto o którym nie miałam pojęcia. Pani Ania zleciła mi do wykonania badania a potem po ich interpretacji zasugerowała wizytę u endokrynologa. Jestem teraz pod okiem dwóch specjalistów:-) Tak profesjonalnego i całościowego podejścia do pacjenta nie było mi dane wcześniej poznać. Szczerze polecam.  

 

Kasia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Do skorzystania z diety pani Ani namówił mnie mąż -byłam na różnych dietach ze skutkiem marnym. Jest to pierwsza dieta gdzie spadek na wadze widać po 1 miesiącu jej stosowania, nie jest się głodnym, posiłki wystarczające, zróżnicowane, mam nadzieję, że wytrwam do końca - zaczynam 3 miesiąc jej stosowania. Polecam p. Anię.

 

Aldona / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania to niezwykle sympatyczna osoba, komunikatywna, konkretna, cierpliwie odpowiada na pytania pacjenta, tłumaczy i podtrzymuje na duchu:-)) Polecam Panią Anię jako super dietetyka - warto skorzystać z jej pomocy. Jem zdrowo, zmieniłam swój styl życia i wytrwale dążę do wytyczonego celu. Dzięki Pani Ani wierzę, że wreszcie będę ważyć tyle ile zawsze chciałam:-)  

 

Renata / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania to osoba jaką chciałoby się na co dzień spotykać w służbie zdrowia. Wizyta przebiega w przyjacielskiej atmosferze, informacje są jasno i rzeczowo tłumaczone. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Podsumowując jestem bardzo zadowolona a dodatkowo smacznie i zdrowo jem :)

 

Ania / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Wizyta w gabinecie bardzo mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie :) Spodziewałam się osoby z dyplomatycznym podejściem i sztywną atmosferą a tutaj zaskoczenie: Bardzo sympatyczna Pani :) z bijącym blaskiem i pozytywną energią , oczywiście z profesjonalnym podejściem . Jestem bardzo BARDZO zadowolona z efektów naszej współpracy i Żałuję, że wcześniej nie trafiłam pod opiekę Pani ANI.

 

Renata / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, bardzo profesjonalne podejście do trudnego pacjenta jakim jest 11 letnie dziecko. Sposób przekazania wiedzy i zachęcenie do stosowania diety bardzo trafił w Moją córkę. Do tego wyniki przechodzą nasze wszelkie oczekiwania. Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy :-)

 

Mama Edytki / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Miło, sympatycznie i profesjonalnie. Indywidualne podejście jest gwarancją sukcesu. Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam!

 

Danka / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona profesjonalna obsługa

 

Teresa / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona z efektów diety zaleconej przez mojego dietetyka. Usługi świadczone są na wysokim, profesjonalnym poziomie. Gorąco polecam panią Annę Jędrusik.

 

Kasia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Moja opinia jest dosyć dobra, końcowo będę mógł się wypowiedzieć po większej ilości zrzuconych kg a tych przede mną jeszcze sporo.

 

Igor / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem zadowolona z wizyt oraz płynących z nich rezultatów. Pani Ania jest profesjonalistą w swojej dziedzinie - wszystko dokładnie wyjaśnia i rozwiewa pojawiające się wątpliwości. Dzięki "terapii" poznałam zdrowy tryb żywienia, który z pewnością będzie mi towarzyszył. Gorąco polecam.

 

Karolina / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam p. Anię ,jest miłą, komunikatywną osobą a dieta przez Nią opracowana działa w 100%.Jem to co lubię i chudnę, spełnia moje oczekiwania. Małgorzata

 

Małgorzata / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Niesamowicie cudowny kontakt, jestem bardzo schorowaną osobą po przebytym udarze. W walce z chorobą nabrałem niepotrzebnego balastu z którym nie mogłem sobie poradzić stosując niemal wszystkie diety. Drakońskie czy nie, zawsze zakończone były niepowodzeniem, albo zaczynałem jeść za pięciu bo byłem głodny albo super chudłem do czasu, chwilę szczęścia i potworny, znany wszystkim efekt jo-jo. Powiedziałem STOP i poszedłem do pani Ani i to był strzał w dziesiątkę. Efekty super, nie jestem głodny, posiłki uszyte pod moje schorzenie oraz upodobania żywieniowe. Jestem bardzo zadowolony dlatego wszystkim BARDZO POLECAM!!!

 

Mieczysław / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Długo szukałam dobrego, sprawdzonego dietetyka, w końcu koleżanka opowiedziała mi o wizycie u Pani Ani. Umówiłam się na spotkanie i powiem szczerze nie żałuję swojej decyzji. Pani Ania to profesjonalista, przekonała mnie do wielu rozwiązań dietetycznych i bardzo ale to bardzo pomogła i nadal pomaga schudnąć i myślę że tak będzie zawsze, nawet wtedy kiedy osiągnę już swój cel. Polecam.

 

Emilia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania wprowadza przyjazną atmosferę. Podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem.

 

Magdalena / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Prawdziwie profesjonalne podejście do klienta z uwzględnieniem jego preferencji co do potraw. Polecam również samą dietę: nie głoduję, jem smacznie i zdrowo, a co najważniejsze - chudnę :).

 

Elżbieta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania jest osobą miłą i sympatyczną, zna się na swojej pracy, jest profesjonalistką . Pani Ania umie wytłumaczyć i przekonać do wytrwania w zaleconej diecie. Przepisy diety ustala ze składników które się lubi. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, pod okiem Pani Ani dużo łatwiej dotrwać w silnym postanowieniu. Mogę polecić taką dietetyczkę wszystkim, którzy chcą się zdrowo odchudzić.

 

Maria / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jak najbardziej pozytywna. Miła atmosfera, otwartość, bardzo dobra komunikacja.

 

Mirosław / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Miło i kompetentnie. Gwarantowane bardzo indywidualne podejście do problemów pacjenta. "Swoją" Panią Dietetyk poleciłam już kilkorgu moim znajomym, jestem pewna, że będą równie zadowoleni jak ja. Osobiście wystawiam najwyższą notę :-)

 

Barbara / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo polecam Panią Annę Jędrusik. Jestem ciężkim przypadkiem (wiele diet, brak konsekwencji i wytrwałości, słaba "silna wola") ale wierzę, że z panią Anią uda mi się wreszcie dotrwać do końca, schudnąć i utrzymać ten efekt jak moje znajome które panią Anię mi poleciły. Ja także gorąco polecam

 

Anna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona, że skorzystałam z porad takiego dietetyka. Czuję się świetnie. Polecam

 

Danuta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Panią Anię można polecić każdemu kto chce zgubić "parę kilo". Potrafi świetnie zmotywować i doradzić. Jadłospis jest zawsze dobrany pod gust i upodobania danej osoby.

 

Grażyna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Odchudzanie jest miłe, przyjemne, bezbolesne. Pani Ania świetnie mobilizuje i pomaga w rozwiązywaniu problemów. Polecam i nadal będę Ją polecać!

 

Ania / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania trafiła z dietą dla mnie fenomenalnie, czuje się bardzo dobrze, nie jestem głodna, nie podjadam bo nie mam potrzeby, a najważniejsze chudnę. Polecam gorąco.

 

Jadwiga / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Szczerze polecam, profesjonalne podejście, miły kontakt i bardzo dobre efekty

 

Ewa / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Rzadko w dzisiejszych czasach można spotkać osobę która robi to co lubi. Rewelacyjna osoba, uśmiechnięta, zaangażowana w 100% w swoją pracę, energia tryska w każdym zdaniu. Ja jestem bardzo zadowolona z kontaktu z panią Anią, każdemu kogo spotykam szczerze polecam, zatem Państwu polecam także!!!!!!!!

 

Agnieszka / Archiwalna