OPINIE PACJENTÓW

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Dietetyk jest bardzo miłą osobą. Chętnie tłumaczy i odpowiada na nurtujące pytania. Uwzględnia indywidualne preferencje żywieniowe oraz układa smaczne posiłki dietetyczne. Gorąco polecam!!!

 

Marycia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam dietetyka - panią Annę Jędrusik. Jestem zadowolona z terapii. Rezultaty nie pojawiają się może bardzo szybko, ale za to z wizyty na wizytę strzałka wagi wędruje w dół (i to pomimo drobnych "grzeszków" żywieniowych). Dzięki p. Ani dowiedziałam się kilku nowych faktów na temat jedzenia - między innymi tego, że czasem mniej (kalorii) nie znaczy lepiej.

 

Aleksandra / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Wielokrotnie próbowałam stosować różnych diet, ale efekty były małe i krótkotrwałe. Dotychczasowy tryb życia nie był za zdrowy i stwierdziłam, że czas aby zainwestować w swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Stało się, skorzystałam pierwszy raz z porady dietetyka i namówiłam też moją koleżankę. Dziś Zarówno Ja, jak i Ona jesteśmy zadowolone z wyboru. Dieta ustalona przez Anię Jędrusik jest skuteczna już po 2 tygodniach. Z niecierpliwością czekam na dalsze efekty. Podoba mi się profesjonalne podejście i dobry kontakt.

 

Mariola / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Odchudzam się od lat z różnymi efektami. Pomyślałam sobie, że może warto by w końcu udać się w tej sprawie do fachowca. Ułożona dla mnie dieta przez Panią Anię jest lepsza niż się spodziewałam. Rezultatów zazdrości mi wiele osób.

 

Wioletta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo miła i sympatyczna Pani i najważniejsze Skuteczna. Polecam.

 

Grzegorz / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania to niezwykle ciepła i wyrozumiała osoba. Doskonale potrafi wczuć się w problemy pacjenta i go zrozumieć. Wie jak dobrać dietę. Ja po 2 tygodniach straciłam już 2,2 kg! I czekam na dalsze efekty :D To moja pierwsza przygoda z dietetykiem i uważam, że warto było wybrać się do Pani Ani, bo naprawdę oprócz tego, że jest dietetykiem jest też rewelacyjnym psychologiem i przyjacielem! Gorąco polecam Panią Anię i dziękuję jej za to, co do tej pory dla mnie zrobiła :D

 

Joanna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

 „Istnieją dwa powody, które nie pozwalają ludziom spełnić swoich marzeń. Najczęściej po prostu uważają je za nierealne. A czasem na skutek nagłej zmiany losu pojmują, że spełnienie marzeń staje się możliwe w chwili, gdy się tego najmniej spodziewają. Wtedy jednak budzi się w nich strach przed wejściem na ścieżkę, która prowadzi w nieznane, strach przed życiem rzucającym nowe wyzwania, strach przed utratą na zawsze tego, do czego przywykli” Ścieżka wytyczona przez panią Anię nie jest już dla mnie nieznana, jest jedyna i słuszna. Pani Ani bardzo dziękuję a Wszystkim chętnym gorąco polecam.

 

Ania / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem zadowolona z terapii, którą prowadzi Pani Anna Jędrusik. Mój cel jest realizowany. Myślę, że śmiało mogę polecić swojego dietetyka.

 

Katarzyna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Witam, Jeśli ktoś naprawdę ma motywację i chęć zmiany to z pomocą Pani Ani można naprawdę to zrobić. Pierwszy raz korzystałam z usług dietetyka i wiem że to dużo bardziej skuteczne niż podejmowanie działań na własną rękę. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym Panią Anię.

 

Agnieszka / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Kompetencje, profesjonalizm, indywidualne podejście, poczucie humoru. Gwarantuję, że z Panią Anią chudnie się dużo łatwiej.

 

Rafał / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Świetny kontakt i rewelacyjne indywidualne podejście do pacjenta.

 

Marek / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Gorąco polecam swojego dietetyka. Pani Ania jest Boska !! Terapię uważam za udaną . Osiągnęłam upragnioną cenną wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Moja pani dietetyk okazała się profesjonalistką. Dieta została ściśle dopasowana do moich potrzeb, a co najważniejsze do mojej choroby. Moja pani dietetyk podeszła do mojego problemu poważnie i z pełnym zrozumieniem, co w dzisiejszych czasach nie jest często spotykane a niezwykle ważne!!!! Gorąco Polecam!!!.

 

Iwona / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Świetna! Polecam!

 

Marta / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Odkąd jestem pod kontrolą Pani Ani, czuję się szczęśliwszą, sprawniejszą i szczuplejszą osobą. Dzięki profesjonalizmowi mojego dietetyka, wyeliminowałam złe nawyki i zaczęłam się zdrowo odżywiać. Przy wsparciu specjalisty to naprawdę nie jest trudne. Z pełnym przekonaniem polecam.

 

Monika / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania- właściwa osoba na właściwym miejscu. Prawdziwy fachowiec. Wykonuje swoją pracę z ogromną pasją. Kontakt rewelacyjny. Duże zaangażowanie, wiedza, cierpliwość! Czas podczas wizyty płynie tak szybko jak ubywa kilogramów podczas stosowania diety!!! Nauczyłam się zdrowo jeść dzięki poradom jakie otrzymywałam na każdej wizycie. Gorąco polecam panią Anię.

 

Ania / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam skorzystanie z usług dietetyk Pani Ani. Ja korzystam od 2 miesięcy – jest super efekty już widzę. Pani Ania jest profesjonalistką w każdym calu, cierpliwie wysłucha, doradzi, ma indywidualne podejście do każdej osoby. Przygotowana przez nią dieta jest dobierana indywidualnie , zawiera zróżnicowany zestaw posiłków uwzględniając ulubione dania. Gorąco polecam usługi Pani Ani, bez jej wsparcia nie osiągnęłabym pewności siebie i świetnej figury.

 

Lucyna Regulska / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Polecam odchudzanie z takim dietetykiem jakim jest Pani Ania, jest osobą bardzo kompetentną i sympatyczną, a dzięki jej diecie już po 2 miesiącach widać efekty odchudzania, co dodało mi większej motywacji i poprawiło się moje samopoczucie. Proponowane zestawy posiłków są łatwe do przyrządzenia i bardzo smaczne. Z niecierpliwością czekam na następną wizytę. Dziękuję.

 

Gabriela Kamińska / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Szczerze polecam! Bardzo sympatyczna, kompetentna osoba. Dzięki p. Ani można chudnąc bez większych wyrzeczeń, ponieważ dieta jest tak ułożona, że nie czuje się głodu i jest się pogodnym, a z każdym dniem coraz bardziej radosnym. Dziękuje pani Aniu! Pozdrawiam.

 

Joanna Pilarczyk / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem pod wrażeniem pracy i podejście Pani Ani do pacjenta. W 100% zaangażowanie i chęć pomocy. Super współpraca i efekty. Gorąco polecam tego dietetyka!!!!!

 

Monika / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Serdecznie polecam skorzystanie z usług tego dietetyka. Bardzo sympatyczne i indywidualne podejście do pacjenta. Posiłki dobrane przez dietetyczkę są obfite i dobrze zbilansowane a co najważniejsze smaczne ! Polecam każdemu taką specjalistkę jest to właściwa osoba na właściwym miejscu ! Satysfakcja gwarantowana !!!

 

paula_ezd / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Bardzo polecam skorzystanie z usług dietetyk Pani Ani. Ja zaczęłam swoją dietę od 24 września i jestem bardzo zadowolona bo już widać super - 10kg mniej :). Moja pierwsza wizyta odbyła się w gabinecie natomiast kolejne moje wizyty przebiegają online ponieważ mieszkam za granicą. Pani Ania jest profesjonalistką w każdym calu, cierpliwie wysłucha, doradzi, ma indywidualne podejście do każdej osoby. Przygotowana przez nią dieta jest dobierana indywidualnie, posiłki są naprawdę bardzo smaczne, nie czuje się głodu ponieważ porcje są naprawdę duże. Bardzo dobrze jest usłyszeć od znajomych i rodziny że świetnie się wygląda po stracie zbędnych kilogramów. Gorąco polecam usługi Pani Ani, bez jej wsparcia nie osiągnęłabym pewności siebie i świetnej

 

 

Justyna / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Dziękuję Pani Ani za cudownie dobraną dietę, bardzo smaczne i nie skomplikowane dania oraz za profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam odchudzanie z dobrym dietetykiem, szczególnie takim jak Pani

 

Karolina / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Najważniejsze u dietetyka jest to czy ułożona dieta jest skuteczna. I jak dla mnie Pani Anna jest najskuteczniejszym dietetykiem, efekty są rewelacyjne, co więcej moi znajomi za moim przykładem również skorzystali z usług Pani Anny. Posiłki są obfite, dobrze zbilansowane, nigdy nie byłem głodny. Można również liczyć na wskazówki w zakresie suplementacji. Polecam bo warto !

 

Marcin / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Anią. Od dawna miałam problemy związane z zatruciem organizmu, które objawiały się zaczerwieniami na skórze. Pani Ania pomogła mi dobrać skuteczną dietę, która wyeliminowała szkodliwe substancje i dzięki której udało mi się oczyścić organizm. Pani Ania jest profesjonalistką a zarazem naprawdę przemiłą osobą. Polecam każdemu taką specjalistkę do spraw żywienia. Pozdrawiam

 

 

Iga / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Pani Ania to wspaniała osoba, która perfekcyjnie wykonuje swoją pracę. Cztery lata temu przeszłam na wegetarianizm, jednak bardzo ciężko było mi się przestawić. Byłam przede wszystkim osłabiona i nie miałam pojęcia czym mogę zastąpić mięso. Pani Ania ułożyła mi dietę, dzięki której dostarczam organizmowi wszystko, czego potrzebuję, a od kiedy zaczęłam ją stosować-czuję się zdrowa i silna. Dietetyczkę tą poleciła mi znajoma, która dzięki pomocy Pani Ani w niesamowicie szybki sposób pozbyła się nadwagi. Uważam, iż jest to właściwa osoba na właściwym miejscu i również wszystkim gorąco polecam jej usługi!

 

Natalia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Kiedy osiągnęłam moment krytyczny, tj. moja waga rosła i rosła, nie chcąc się zatrzymać, zdecydowałam się na dietetyka. Panią Anię poleciła mi znajoma i bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na tak dobrego lekarza. Oprócz pełnego profesjonalizmu podczas wizyt, cenię panią Anię również za to, że jest pozytywną i bardzo miłą osobą. Dieta jest układana do własnego "widzimisię", przez co staje się ona czymś przyjemnym, a nie rygorystyczną dietą na której wypruwa się żyły, byle tylko schudnąć. W moim przypadku efekty były natychmiastowe. Stosowałam różnego rodzaju diety z internetu i żadna z nich nie wpłynęła tak na moje samopoczucie, jak ta od pani Ani. Polecam każdemu, kto ma problem ze zrzuceniem wagi, albo z nieprawidłowym odżywianiem :).

 

Klaudia / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Nieoceniony kontakt pod każdym względem. Uczęszczamy do pani Ani całą rodziną, a każdy z nas miał inny problem. Wydawałoby się, że ja byłam najprostszym przypadkiem bo zgłosiłam się do poradni z problemem nadwagi ale poza tym nic mi nie dolegało. Mój mąż natomiast poza problemem otyłości borykał się z wieloma problemami zdrowotnymi. Wymienić wszystkich nie sposób ale jeśli napiszę że była to między innymi cukrzyca, nadciśnienie, dna moczanowa a wyniki cholesterolu i trójglicerydów przekroczone katastrofalnie, to skala problemu jest wystarczająca. Nasz córka od dwóch lat pod kontrolą wielu specjalistów pod kątem leczenia zaburzeń odżywiania, duża niedowaga i stan na pograniczu konieczności leczenia szpitalnego. Oboje z mężem obwiniamy się za stan zdrowia córki, uświadomiliśmy sobie że nie chciała wyglądać tak jak my. Trafiliśmy do pani Ani z polecenia mojej znajomej. Uczęszczamy do gabinetu pani Ani od pół roku. Zaproponowano nam dietę rodzinną z modyfikacjami pod kątem każdego z nas. Nie musieliśmy prowadzić kuchni dla każdego z osobna co było ogromnym ułatwieniem. W tej chwili ja mam prawidłową wagę i jestem na etapie wychodzenia z diety, wyniki męża są w normie i to w dodatku bez leków, które w konsultacji z lekarzem prowadzącym stopniowo były wycofywane. Stan naszej córki jest coraz lepszy, masa ciała wzrosła do stanu zadowalającego, choć jeszcze do rewelacji troszkę brakuje, ataku nie miała od ponad trzech miesięcy, zaufała pani Ani w stu procentach. Ważną kwestią podczas całej terapii było to, że nie byliśmy głodni, czasami nawet mieliśmy wrażenie że się przejadamy, posiłki są smaczne, łatwe w przygotowaniu i dostosowane każdorazowo do naszego "koncertu życzeń" :-) Wszystkim życzę takich specjalistów, a pani Ani bardzo, bardzo dziękujemy!!!

Alicja (20 maja 2015)

 

Nieoceniony kontakt pod każdym względem. Uczęszczamy do pani Ani całą rodziną, a każdy z nas miał inny problem. Wydawałoby się, że ja byłam najprostszym przypadkiem bo zgłosiłam się do poradni z problemem nadwagi ale poza tym nic mi nie dolegało. Mój mąż natomiast poza problemem otyłości borykał się z wieloma problemami zdrowotnymi. Wymienić wszystkich nie sposób ale jeśli napiszę że była to między innymi cukrzyca, nadciśnienie, dna moczanowa a wyniki cholesterolu i trójglicerydów przekroczone katastrofalnie, to skala problemu jest wystarczająca. Nasz córka od dwóch lat pod kontrolą wielu specjalistów pod kątem leczenia zaburzeń odżywiania, duża niedowaga i stan na pograniczu konieczności leczenia szpitalnego. Oboje z mężem obwiniamy się za stan zdrowia córki, uświadomiliśmy sobie że nie chciała wyglądać tak jak my. Trafiliśmy do pani Ani z polecenia mojej znajomej. Uczęszczamy do gabinetu pani Ani od pół roku. Zaproponowano nam dietę rodzinną z modyfikacjami pod kątem każdego z nas. Nie musieliśmy prowadzić kuchni dla każdego z osobna co było ogromnym ułatwieniem. W tej chwili ja mam prawidłową wagę i jestem na etapie wychodzenia z diety, wyniki męża są w normie i to w dodatku bez leków, które w konsultacji z lekarzem prowadzącym stopniowo były wycofywane. Stan naszej córki jest coraz lepszy, masa ciała wzrosła do stanu zadowalającego, choć jeszcze do rewelacji troszkę brakuje, ataku nie miała od ponad trzech miesięcy, zaufała pani Ani w stu procentach. Ważną kwestią podczas całej terapii było to, że nie byliśmy głodni, czasami nawet mieliśmy wrażenie że się przejadamy, posiłki są smaczne, łatwe w przygotowaniu i dostosowane każdorazowo do naszego "koncertu życzeń" :-) Wszystkim życzę takich specjalistów, a pani Ani bardzo, bardzo dziękujemy!!!

 

Alicja / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Najlepszy dietetyk, do jakiego trafiłam! Byłam już u wielu dietetyków i na wielu dietach i nic nie przynosiło efektów. Od lat borykałam się z nadwagą i szczerze mówiąc straciłam już nadzieję. Po nawiązaniu współpracy z Panią Anią na efekty nie trzeba było czekać długo i wciąż chudnę :) dziękuję Pani Aniu . Polecam

 

 

m.czaplewska / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Dzięki Pani Ani dowiedziałam się, że dieta to nie to, co pierwsze przychodzi do głowy po usłyszeniu tego terminu, czyli wyrzeczenia i odmawianie sobie tego, co dobre. Wręcz przeciwnie, Pani Ania dla każdego opracowuje indywidualny plan, uwzględniając jego upodobania, a dania są urozmaicone, kolorowe, pyszne i nietrudne w przygotowaniu. Pojawia się wręcz pytanie, dlaczego wcześniej nie wiedziałam, że można stworzyć tak pyszne rzeczy i dzięki nim jeszcze poprawić sposób żywienia :)

 

Julia K. / Archiwalna

bardzo dobry

opinia z serwisu

Z pomocą Pani Ani uczę się prawidłowego robienia zakupów, dokonywania słusznych wyborów wśród oferowanych produktów, regularnego jedzenia, przygotowywania posiłków w odpowiednich proporcjach a utrata wagi jest tylko skutkiem ubocznym lecz w moim przypadku bardzo pożądanym. Sposób sporządzania zalecanych posiłków nie jest skomplikowany. Pani Ania nie zaleca głodówek ani diet proponowanych w czasopismach, które w najlepszym wypadku kończą się tylko efektem jojo . Podczas wizyt można nauczyć się jak zdrowo jeść, zarówno pod względem ilości i jakości. Reasumując, jeżeli masz problemy zdrowotne lub nie jesteś zadowolona ze swojej wagi nie próbuj nic robić na własną rękę - skorzystaj z rady specjalisty. Panią Anię serdecznie polecam

 

 

 

Irena / Archiwalna